Bursa Tv Ekran Tamiri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Panel Tamiri ve Değişimi

Sıvı teması, malzeme yorgunluğu gibi sebeplerle, LCD – LED TV’nizin panelinde arıza oluşabilir. Bu durumlardaki arızaların tamiri mümkün. Arıza anında, ekranda kararma, dikey bant, dikey çizgiler, renk kaymaları, yatay bant, tek piksel çizgi, ARTI seklinde çizgi gibi muhtelif semptomlar görülmektedir.

Garantili Panel Tamiri

Yaptığımız tüm TV Panel Tamiri işlemlerinde  1 (bir) yıl süre garanti kapsamındadır. Aynı arıza tekrarında ücretsiz Tv Panel Tamiri gerçekleştirilir.

Tv Panel Tamiri Nasıl Yapılacak

Tv Panel arızası olduğu durumda, televizyonunuzun arıza aındaki fotoğraflarını, ve marka model bilgisini de hazır edin. İlgili teknik personelimiz cihazın marka model bilgisi, ve arıza resimlerini sizden e-posta veya Whatsapp yolu ile ulaştırmanızı isteyeceklerdir. Değerlendirmenin ardından %100 doğruluk oranı ile cihazınızın onarılıp onarılamayacağı, ve onarım tutarına dair bir tahmini maliyet bilgisi alırsınız. Cihazın ulaştırılması ile onarım başlar, onarılan cihazın teslim edildiği günden itibaren garanti süresi başlamaktadır.

Tv Panel Tamiri Hangi markalar için geçerlidir

Tüm LCD ve LED Tv markalarının yedek parça mevcut olup Tv Panel Tamiri desteği verilmektedir.

Tv Panel Tamiri Nerede Yaptırılır

Türkiyenin her köşesinden tvkarti.net üzerinden ve iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibata geçebilir ve Tv Panel Tamirinizi yaptırabilirsiniz.